“ВАШ СКАРБ – ЦЕ ЛЮБОВ ДО РОДИНИ,КОХАНОЇ,БЛИЗЬКИХ,ДРУЗІВ…”, – останні слова Стіва Джобса

«Мені вдалося досягти вершин успіху в світі бізнесу. Багато вважають, що моє життя — це уособлення успіху.

Але зізнаюся, крім роботи у мене не так багато радощів. І взагалі, багатство — це лише факт життя, до якого я просто звик.

На даний момент, я лежу на лікарняному ліжку і згадую все моє життя. Тепер я зрозумів, що багатство та визнання, якими я так пишався, втратили своє колишнє значення перед лицем близької смерті.

Коли в темряві я дивлюся на зелене світло, що йде від апарату життєзабезпечення, і чую характерний механічний звук, я відчуваю наближення смерті і дихання Бога. Тепер, коли у нас достатньо грошей, саме час подумати про зовсім інші питання в житті, не пов’язані з багатством…

У житті є набагато більш важливі речі. Можливо, для когось це стосунки, для інших — мистецтво чи дитячі мрії…

Постійна гонитва за наживою перетворює людину в маріонетку. Це сталося і зі мною. Бог наділив нас почуттями, щоб ми могли розповісти про свою любов близьким.

Багатство, яке я нажив у своєму житті, я не можу взяти з собою. Все, що я заберу із собою, — це лише спогади, пов’язані з любов’ю. Ось справжнє багатство, яке повинно йти за вами, супроводжувати вас, давати вам сили йти далі.

Любов здатна подолати величезні відстані. У житті немає меж. Досягайте висот, які ви хочете досягти. Ідіть туди, куди кличе вас серце. Це все у ваших руках.

Маючи гроші, ви можете найняти купу людей, які будуть возити вас, робити щось вдома чи на роботі. Але ніхто не візьме ваші хвороби на себе.

Матеріальні речі, які ми втрачаємо, ще можна знайти, заробити, відшукати. Але є одна річ, яку ніколи не знайдеш, якщо ти її втратив. Це життя.

Не важливо, скільки вам зараз років і чого ви досягли. У нас у всіх настане день, коли завіса опуститься вниз…

Ваш скарб — це любов до родини, коханої, близьких, друзів…

Бережіть себе. Піклуйтеся про інших».

Переклад українською Valeri Terzi (с)

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply