Вольниця shared an event.

Друзі, запрошуємо вас на наступну нашу зустріч у п’ятницю 28.03 о 19:00 за адресою: Київ, вул. Тургенєвська, 8/14.

На нашій зустрічі відбудеться:
1. Обговорення організаційних питань польового табору, що відбудеться 5-6 квітня.
2. Обговорення перших матеріалів до альманаху Майдану.
Звітування про роботу в цих напрямках.
3. Презентація нового напрямку ― проект “Держава народної законотворчості”.
Події на Майдані показали, що народ, який може піднятись, щоб відстоювати свої переконання навіть ціною життя, після закінчення боротьби знову повністю втратив ініціативу і зовсім не має розуміння, що він і є тією силою, яка повинна будувати державу, а не чекати, що це зроблять політики.
Зараз законотворчість та законоуправління не мають ніяких інструментів для того, щоб народ міг впливати на законотворчі та законовиконавчі процеси у державі. Серед тих, хто боровся на Майдані, було багато фахівців з економіки, права, управлінців, але ніхто з них не був залучений до формування нової держави. Ніхто з політиків не прийде і не запропонує нам нічого нового, бо це НОВЕ і має воно піти від народу, від звичайних людей, які бачать майбутнє України в незалежності від інструментів старої політики.
Тому ми вважаємо, як ми об’єднались заради боротьби, так маємо об’єднатись і заради майбутнього нашої країни, своїх дітей, ми ― звичайні фахівці своєї справи, і просто внести свої знання і свій труд. На презентації ми більш детально розповімо про свої ідеї і просимо всіх небайдужих долучитись до роботи над цим проектом, адже кожна ідея, можливо, стане новою сторінкою в створенні нової української державності.
Зв’язатись з нами можна за тел. 063 584 20 40.

Штаб УНО «Вольниця»
https://www.facebook.com/events/218408438358909/

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Залишити відповідь