Вольниця shared Vladimir Petrovich Kuzmiy’s status update.

Вольниця shared Vladimir Petrovich Kuzmiy's status update.

Vladimir Petrovich Kuzmiy

Я трошки шокований після того, як подивився фільм
,,ПОВОДИР "О.Саніна.
Я ВРАЖЕНИЙ !!!!
Навіть тяжко описати свої ємоції,а це ємоції
МОГО БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО НАРОДУ !!!
В фільмі виложена ДУША УКРАЇНЦЯ !!!! НЕЗЛАМНІСТЬ !!!!
Цей генетичний код НЕЗЛАМНОСТІ,який заложений тисячоліттям, в нас настільки вкорінений,що так і хочеться сказати всім хто задумав поневолити Україну,ну почитайте історію. Це дійсно неможливо.!!!!
Дійсно,в нас багато гетьманів,і не завжди вони можуть витримати спокусу булавою. Тому що дуже багато індивідуальності в кожному заложено,але любов до БАТЬКІВЩИНИ кожного спонукає на подвиг !!!!!
Кожний герой в фільмі, починаючи з комуніста Ситника,який ціною свого життя передає секретні документи про підготовку знищення людей голодом,чи співачка Левицька,яка будучи замужем за нквдістом,організувавала лист з протестом і безумовно головні герої-українець Іван Кочерга бувший герой УНР і хлопчик,американський підданий.
І в цій історії ПОВОДИР,це любов до України !!!!
Сліпі кобзарі,яких знищили тільки за те,що вони любили свою країну і несли в собі цю НЕЗЛАМНІСТЬ !!!!
На даний момент історії України,також у ворогів є одне бажання- нас зламати.
Ну не можуть раби пережити ані ,,РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ",не можуть вони навіть змиритись з нашим горем,коли ми оплакуєм НЕБЕСНУ СОТНЮ.
Не можуть змиритися з незламністю наших ВОЇНІВ,які проти всієї логіки в холоді,в голоді не відступають зі своїх позицій. Не можуть пережити згуртованість наших ВОЛОНЕРІВ,які кожний день як мурахи зі всієї країни годують і одягають наших ГЕРОЇВ.
КОЖНУ МИТЬ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОДВИГ !!!
І при всій тяжкій ситуації,ми не губимо свою ліричну душу.
Фільм закінчився словами ,,КВІТИ МАЮТЬ ОЧІ "
Прочитав тільки що вірш чудової людини Міли Орлової,і ще раз переконався що з такою підтримкою наших дивовижних жінок,нація не згине !!!!

http://mila-orlova.com/poeziya-proza/poeziya/147-narod-nash-ne-skoriti.html

СЛАВА УКРАЇНІ !!!!

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply