Вольниця shared Tatyana Gurin’s status update.

Вольниця shared Tatyana Gurin's status update.

Tatyana Gurin

Приєднуйтесь!
9 жовтня 2014р о13.30( за київським часом) по закінченню круглого столу, присвяченого впровадженню в Україні проекту відновного правосуддя «Примирення», відбудеться Міжнародна Акція «Запали свічку миру!».
Перша свічка буде запалена в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Одночасно свічки запалають у багатьох містах України та деяких країнах Світу (США, Канада, Німеччина, Італія, Франція та ін.), де українці, що прагнуть миру та спокою на своїй Батьківщині,світлими думками приєднаються до Акції.
Відкрийте свої серця і душі,проявіть свою любов і її промінчиком запаліть вогонь свічі. Нехай цей вогонь просвітлить і з’єднає людей в різних куточках України і Світу.
Давайте пробудимось і схаменемось! В ім’я завтрашнього дня і подальшого життя майбутніх поколінь Планети Земля.
І від цього світла проснеться велика мудрість, священна любов і залишиться з вами назавжди і будуть супроводжувати повсякчас, оберігаючи і захищаючи родину, місто, країну і Землю в цілому.
І хай буде так!
Звітна інформація Акції та подробиці на сайті : http://zovu.org/ ; facebook: https://www.facebook.com/SouzZolotojVekUkrainy?ref=hl;
Вконтакте: https://vk.com/s.zovu

Контакти:
+38 095 17 77 225 – Яна
+38 067 915 76 34 – Татьяна
+38 063 744 55 04 – Юлия

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply