Вольниця shared an event.

Друзі, Побратими, Українці.

21 листопада – День Гідності та Свободи, Всеукраїнське свято.
Наш пан президент не міг не відзначити цей день – народ його б просто не зрозумів, але як майстерно він відзначаючи затирає його…

Як на мене, це великий день, день початку революції, яка безповоротно змінила і Україну, і весь Cвіт. Як на мене, таким би днем мав стати 30 листопада, коли вся Україна піднялась вже не проти політичних рішень влади, а проти її свавілля, і дійсно за честь, свободу та гідність українського народу. І цей день попри будь які ситуації я та мої друзі будемо завжди святкувати, як день пробудження національної гідності.

Але повернемось до теми 21 листопада, дня святкового, але з таким присмаком болю та скорботи. Революція Гідності стала рушієм великих змін насамперед в душах та розумі багатьох українців, провела ту розмежувальну лінію, яка розділила людей на тих, для кого Гідність є високою цінністю, і саме життя не стоїть вище за неї, та тих, для кого це не так. Частина людей не замислюючись перейшла цю межу, частина відвернулась від неї та побігла у зворотному напрямку, а більша частина так ще і не змогла зробити вибір, стоячи перед нею.

Герої Небесної Сотні – одними з перших перейшли межу невороття, після якої Свободу душі та вибору вже не зламати нічим, та власними такими дорогими життями поклали край старому світові, відкрили світлий шлях Волі Українського народу. Шлях, який так намагаються зараз затерти і «кремлівський барон», та і власна так тяжко виборена влада.
– Всеукраїнське свято, але не вихідний день, що ставить його на один рівень з днем радіо або сміху, і на рівень нижче Дня Незалежності, або Дня Жінок.
– Зрозумілі та болісні звинувачення президента родинами Героїв Небесної Сотні, і в тому, що злочин не розкритий і винні напевне вже ніколи не дістануть покарання, і в тому, що народні Герої не мають державного визнання, та багато чого іншого. І тим вульгарніше після цього виглядає підписання президентом указу про присвоєння Героям Небесної Сотні звання Героїв України
– Святкування обмежилося ходою, та досить невеликим концертом під стелою. Я не прихильник розкішних свят під час війни, а може я занадто пізно прийшов, і я навіть не сумніваюсь в щирості багатьох виконавців і спікерів, але цей формат залишив смуток у душі: з майже невидимою сценою, з відсутністю нормальних екранів, і вшануванням тієї неймовірної кількості жертв і подвигів пересічних громадян України під час Майдану.

Якщо розвивати тему, то болісні та незрозумілі і наступні факти:

– Літня повна зачистка Майдану, Хрещатику, та Інститутської, де якщо і з’явилися якісь відзнаки про минулі події, то скоріше попри а не завдяки намаганням влади.
– Злиття Криму, незрозумілі угоди з Путіним щодо ЛНР та ДНР, та і сам факт визнання цих «держав». Злиття найбільш патріотичних та сміливих українських воїнів, що стоять на смерть, захищаючи нашу землю, та не завжди наших людей.
– Я вже не кажу про інформацію, яка постійна викривається про недотримання обіцянок, корупційні схеми, хабарі, розкрадання майна та відмиття величезних грошей «наче нової влади»

Багато чув ще версію, що про Майдан краще не згадувати, поки іде АТО, якби не до нього… Насправді АТО ще йде завдяки Майдану, який довів, що воля народу – той фактор, якому не зможе протистояти будь-яка влада, Майдану, який навчив волонтерству та взаємопомочі, показав, що в Україні багато сміливих та Вільних людей, які не віддадуть свою землю попри все. День Народження Майдану потрібно святкувати, бо це день народження людини Української Нової – людини Вільної та Гідної, та відродження нашої Вільної та процвітаючої країни!

Попри весь негатив, що створюється навколо Мадану різними силами, це великий день, що почав пробуджувати давні українськи риси, які так довго намагалися поховати разом з Народом. Це і прагнення до волі, і нескореність, і гідність, відвага, взаємопоміч, доброта і милосердя. Шануймо цей день, як день пробудження древньої Української нації, шануймо той подарунок Гідності, який ми надали усьому світові та змінили його назавжди!

Команда «Вольниці» і «Волі Громади» хоче відсвяткувати появу ідей, які зародилися 30 листопада 2013 року, і які не пов’язані з владою, окремими особистостями або напрямом інтеграції, а саме ідей Гідності та Свободи, що об’єднали неймовірну кількість українців у масштабні Майдани по всій країні і стали початком нової ери вільних сердець. Ми запрошуємо всіх приєднатися до події, що буде відбуватися опівночі 30 числа біля Стели на Майдані Незалежності, та продовжиться ходою шани о 4 годині ранку до Михайлівського Золотоверхого Собору, який не раз давав прихисток у скрутні часи Майдану. Дізнатися деталі та долучитися можна за посиланням – https://www.facebook.com/events/762661523816794/

З Днем Народження, Майдан.

Світла Пам’ять Героям Небесної Сотні. Слава Україні.

Президент ГО «Вольниця» та громадянської спілки «Воля Громади» – Рутковський Дмитро.

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply