Вольниця shared an event.

..Як це було… Те що не можна забувати, щоб жити, любити, дихати вільним.
Любі Українці! Ми живемо в складні але надзвичайні часи. Коли народжується нова свідомість не тільки українського народу а й всього людства. І ці величні зміни почалися саме з нашої рідної землі. Тому зараз Україна і стала центром протистояння світла та темряви, свободи та рабства, героїзму та бандитизму. Старий світ неволі не хоче здавати свої позиції, І саме велич нашої перемоги на Майдані стала на заваді всьому старому та прогнилому. Отже повна перемога Українського народу -це шанс нової ери високих цінностей гідності й високого людського щастя. І Україна зараз як ніколи повинна перемогти!
Для всієї команди Вольниця Майдан – це не просто початок боротьби за свідомість гідності – це Колиска Нового Людства. Людства для якого життя має сенс лише з гордо піднятою головою вільної людини. Тому напередодні річниці Майдану Вольниця починає впроваджувати свій проект – Майдан -Колиска Нового людства. Цей проект буде включати багато подій, акцій, статей, відео, видання Альманаху історії Майдану як в електронному так і друкованому вигляді. Ми дуже прагнемо допомоги всіх, для кого Майдан став найважливішою частиною життя. Надсилайте нам на сторінку свої історій, фото, відео вірші, все що на ваш погляд цікаве та стосується теми Майдану та АТО, а також будемо раді бачити вас на всіх наших акціях та подіях . Перша з яких відбудеться в ніч на 30 листопада – ніч коли Україна прокинулась. https://www.facebook.com/events/762661523816794/
Разом ми не дамо загасити силам темряви сяйво волі, залякати чи затерти те світло вільної душі, що не дає спокою рабам. Палке серце, тверезий розум та душа сповнена любові до України – це те що завжди переможе.
Слава Україні! Героям Слава!
Надія Вільна.
…PS Отже, побратими, згадаємо разом..

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply