Вольниця shared Ольга Корабльова’s status update.

Вольниця shared Ольга Корабльова's status update.

Ольга Корабльова

Ще одна родина пораненого з дітьми. Мами в них немає. Дмитро служив в 11 батальйоні "Київська Русь". Отримав надзвичайно важке поранення: ураження легенів, черевної порожнини, права рука не працює, зламані 10 ребер, видалена селезінка, потрібна пересадка шкіри. 2 тижні був в комі, майже 40 днів в реанімації, лікарі не давали жодних прогнозів.
У Дмитра двоє хлопчиків 8 і 4 років. Коли мені сказали, що потрібна допомога родині, в якій тато-одинак, я подумала дружина померла. Але з'ясувалося, що вона банально втекла, розлучилась з чоловіком і залишила дітей на нього (зараз хлопчики з мамою Дмитра, вона на фото).
Діткам можна допомогти зимовим одягом і взуттям. Розміри наступні:
– хлопчик 8 років (зріст 130 см., ніжка – 23 см, це 32-33 розмір),
– хлопчик 4 роки (зріст 110 см., ніжка – 19 см., це 29-30 розмір).
Ще завжди актуальні колготки, шкарпетки, білизна, канцелярія.

Родина живе в Білій Церкві, тато перебуває у Вінницькому шпиталі.
Адресу для посилки надішлю в приват.
Бабусі зараз потрібні гроші не тільки на онуків, але й на лікування сина. Дмитру потрібне тривале лікування, пересадка шкіри і реабілітація. Номер картки Приват для фінансової допомоги – 521-153-744-575-5908 Нехороший Дмитро.

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply