Наші Новини

August 20, 2018, 2:59 pm
Радіо Свобода

Здогадайтеся яку тепер інформацію нам будуть втюхівать зі 112 каналу напередодні виборів...

Розслідування Схеми: корупція в деталях - RFERL показало, що український телеканал записали на німця з провінції, а керувати ним поставили менеджера з команди Віктора Медведчука

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
August 17, 2018, 5:13 pm

Хотілось би розповісти про одного з номінантів Фестивалю: «Воля Громади: Червона Доріжка Гідності»-Бондаренка Сергія Петровича. Він брав активну участь на Майдані під час Революції Гідності: пікетував з активістами держустанови, будував барикади і згодом стояв на них з прапором і рупором. У січні-лютому 2014 року Сергій стояв на барикадах та виносив поранених активістів. Після Майдану пішов добровольцем в зону АТО. Пробувши там деякий час, повернувся додому, у Львівську область, залишившись служити в армії, де навчає фізичної підготовки молодих солдатів. У вільний час Сергій займається громадською діяльністю, є керівником спілки політв’язнів і репресованих Буського району Львівської області. У рідному селі Сергій встановив власним коштом ковані лавки біля місцевої школи і лікарні, відновив дитячий майданчик, також допомагає волонтерам Асоціації інвалідів. Нещодавно, разом з друзями встановили наріжний камінь для подальшого встановлення на цьому місті пам’ятника Т.Г.Шевченку.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
August 13, 2018, 7:39 pm

ШУКАЄМО СВІДКІВ ВБИВСТВА!

Всіх, хто минулого 2017 року 22 червня був вечором в парку біля Золотих Воріт та міг бачити, як чоловік в нетверезому стані вбив ножем учасника АТО Сергія Олійника!
Прошу повідомити про це адвокату Aliona Kot або за телефоном 067-260-45-41.
Репост цього повідомлення збільшить шанси знайти таких людей. Адже в цей час було людно, парк знаходиться в центрі міста, і складно повірити, що ніхто не бачив як стався цей злочин.
Я розумію, що через рік важко пригадати деталі, але побачене вбивство людини просто так не можливо забути і про нього не треба мовчати.

13 серпня 2018 року відбулося чергове слухання справи про умисне вбивство. На даний момент немає свідка, який міг би чітко розказати суду як все відбулося. Це дає певну перевагу адвокатам звинувачувального Анатолія Чивікова. Чомусь лише через рік(!) після вбивства до справи долучилися документи судмедекспертизи та протоколи розслідування справи. Даних з камер спостереження як не було, так і немає. Серед доказів є сорочка, в який був Чивіков під час скоєння злочину - вона дивним чином змінила колір(!) і на ній вже немає слідів ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
August 11, 2018, 3:32 pm

Вбивця учасника АТО може вийти під заставу

13 серпня об 11-00 в Шевченківському районному суді відбудеться чергове слухання справи про умисне вбивство Чивіковим Анатолієм - учасника АТО Сергія Олійника, який захищав свого сина-музиканта на метро Золоті ворота. Справа тягнеться вже більше року і от в цей понеділок буде вирішуватися чи випустять вбивцю на поруки, бо адвокати підсудного стверджують, що вбивство було не умисним - з цілями самозахисту, бо його нібит-то били.

Адреса суду: за адресою: Дегтярівська, 31а, номер справи - 761/39038/17, головуючий суддя: Щебуняєва Лідія Леонідівна. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Дуже важливо, щоб в цей день прийшли небайдужі люди, щоб підтримати справедливе правосуддя і щоб вбивця не усміхався з-за грат, вважаючи, що може купити усе.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
August 1, 2018, 4:48 pm

Вольниця у рубриці: особиста думка.
В розвинутих країнах світу багато уваги приділяється системі освіти. Всім зрозуміло, наскільки важлива для особистості дитини навіть базова шкільна освіта. В Україні діє застаріла радянська система освіти, заснована на примушенні та нав’язуванні. Краще, коли система освіти, а саме перелік навчальних предметів, які вивчає дитина в середній школі, був заснований на інтересах, бажаннях та вільному виборі самих дітей та їх батьків. Таким чином, в учнях виховувались би відповідальність та свідомість.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 21, 2018, 6:51 am

Лист-запрошення до участі
у ІV Фестивалі «Воля Громади:
«Червона Доріжка Гідності»

Дата: 24 серпня 2018 року
Місце: «Київська Троянда» (Володимирський узвіз, 2)
Програма:
14:00 – реєстрація учасників
15:00 – Відкриття Фестивалю. Вступне слово організаторів.
Церемонія Вшанування громадських діячів та активістів – Червона Доріжка Гідності – Воля Громади.
16:00-18:00 – Творчі виступи, вільний мікрофон, затишне спілкування.
19:00 – Закриття Фестивалю.

Кожна людина прагне бути щасливою. Ми мріємо об’єднати тих, хто відчуває радість, коли ділиться зі світом своїм особливим Світлом через талант, здібності, знання, віру, душевність та любов.
24 серпня 2018 року четвертий рік поспіль Громадська спілка «Воля Громади» організовує Фестиваль «Червона доріжка Гідності», метою якого є об’єднання небайдужих людей, справжніх патріотів, громадських, волонтерських ініціатив, що прагнуть гармонії та щастя на землі.
Червона доріжка Гідності – найпочесніший шлях визнання і вшанування справжніх духовних лідерів нації – доріжка, що вкрита соломою з посипаними на ній червоними пелюстками троянд.
Символ ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 21, 2018, 6:46 am

Вольниця в рубриці: Підготовка до Фестивалю ГС "Воля Громади": ЧЕРВОНА ДОРІЖКА ГІДНОСТІ набирає обертів! Запрошуємо до нас!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1623841811057608&set=a.796146153827182.1073741827.100002954146312&type=3

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 20, 2018, 10:39 am
ЗНАЙ НАШИХ

« ... і буде син, і буде мати...»

Це просто неймовірно! Штепсель і Тарапунька з глибокого совка жартома перенеслися у 2017 рік.
І вже тоді українецьі щось знав. Додивіться до кінця .

ЗНАЙ НАШИХ https://goo.gl/T811zq

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 18, 2018, 7:54 am
Ukrainian People Magazine

Збірна Хорватії по футболу передала весь свій гонорарний фонд на благодійну допомогу для малозабезпечених дітей.
За вихід у фінал збірна Хорватії отримала 28 млн. доларів.

The Croatian team is donating all prize money from the World Cup for the needs of children

All the players, as well as the Croatian football team, inform the public that they are transferring all the money from the prize pool of the World Cup to the special fund for Croatian children.

The players say that many Croatian families are having very hard lives, and many Croatian children have not even seen the sea.

This fund will be financing summer holidays for children.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 18, 2018, 1:52 am
Arnold on Twitter

Я не знаю, що могло змусити поводитися Трампа так, як він поводився вчора на зустрічі з путіним, але що відомо точно, що абсолютна більшість американців, вклчаючи обидві партії - називає це найбільшим соромом президента за весь час. В кінці поста декілька посилань на відоми вечірні шоу та Арні (для тих хто товаришує з англійським).

Те, що відрізнає Америку від Росії, що тупий президент не може представляти всю країну, і як би Трамп не лизав комусь щось, США дає Джавеліни Україні і посилює санкції проти Росії. Тому що там є свідомі люди і система. Тож нехай на світі стає все більше свідомих людей 🙂

Вони не проти миру - ні. Вони не хочуть війни - їх діти гинуть і війнах по всьому світові і вони цього не хочуть. Але вони точно не хочуть щоб хтось (а особливо президент) принижував їх, спецлужби, комітети і країну в цілому. Скрізь можуть бути ганебні люди, але вони люблять свою країну.

Гарний приклад і для нас, як відсіювати брудних людей від Любові до Країни, де є і поліція, і СБУ, і армія, і волонтери.

Посилання для цікавих:

Арні - https://twitter.com/Schwarzenegger/status/1018990073700708355
A Closer Look(NBC) - ... See more

“President @realDonaldTrump, remember, America first. https://t.co/JDEm2rR50G”

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 17, 2018, 2:37 pm

НЕхай у світі не буде місця для війни!

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 17, 2018, 2:19 pm

Вольниця у рубриці - Будьте як Діти

Щирими і Відкритими Світу

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 17, 2018, 2:03 pm

Вольниця у рубриці - Цінності Людства, що не змінюються.

Василь Стус (З листа до сина)
“Не знаю, чи є в Тебе дівчина. Коли є (чи — коли буде) — намагайся, щоб вона була вища за Тебе. Тобто, щоб Ти дотягався до неї, а не опускався. Коли ж вона надто земна, то вигадай її — небесною, і вона стане небесніти. Але краще, щоб у неї було і землі, і неба. Дівчина має надати Тобі змогу — кращати, а не гіршати.
Любов — то, може, єдина справжня квітка, подарована людині Богом. Тільки в любові людина розумна. І навіть: що більше, дужче любиш — то розумнішаєш. Інших квіток, кращих за цю, квітку любові, я не знаю.
Не знай поганих дівчат — хай вони для Тебе просто не існують (я, скажімо, в свої 46 років просто не вірю, що бувають жінки, які лаються, обманюють, продаються і т.д. і т.п.). У мене, слава Богу, такого досвіду не було. І тішу себе тим, що знайомі дівчата моєї молодості ставали кращі коло мене (а я — коло них).
Так було і з мамою-Валею — найкращою, найлюдянішою, найцнотливішою моєю дівчиною: я став кращий од неї, вона — од мене."

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 17, 2018, 1:54 pm

Вольниця у рубриці - Поезія Українського Серця

Нехай підождуть невідкладні справи
Я надивлюсь на сонце і на трави
Наговорюся з добрими людьми
Не час минає, а минаєм ми.
Ліна Костенко

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 16, 2018, 1:05 pm
Суспільне Око

🏰👨‍🎨Юрій Краєвський будує місто в місті. Адже Львова не буває забагато! Місцеві у захваті та й ми радіємо!
Більше добрих новин тут⏩ https://goo.gl/LsvV64

#Opendata #Суспільнеоко #Добріновини #Львів (Lviv) #Мистецтво #Пенсіонери #Лвів

Вподобай: Суспільне Око

Дякуємо за матеріали: https://dyvys.info/2018/05/22/80-richnyj-pensioner-stvoryv-drevnij-lviv-na-levandivskomu-dvoryku-video/
https://www.radiosvoboda.org/a/29240824.html
https://zik.ua/news/2017/09/01/u_lvovi_81richnyy_didus_zaynyavsya_stritartom_1159847
та ютуб-каналам:
Телеканал ZIK
Zaxid.Net
НТА - Незалежне телевізійне агентство
Строительный двор

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 16, 2018, 1:03 pm
VLASNO.info

Українці 100 років тому! Подорож в недалеке минуле.
Українці з різних куточків нашої країни. Які вони різні, але які вони схожі! Вони просто прекрасні!!!
#Українці100роківтому #Власно

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 16, 2018, 12:59 pm
Територія А

Вольниця в рубриці: Вітаємо наших справжніх зірок!

На сцені, у побуті, у гарячих точках. Скрізь яскрава, неповторна, емоційна, справжня, сонячна, рідна Ада Роговцева.
16 липня - день народження зірки театру і кіно.
Вітаємо, шануємо, любимо!
Многії літа і всіх гараздів, дорога і прекрасна Адо!

Приєднуйтеся, поширюйте!
Ми вміємо шанувати своїх!

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 16, 2018, 12:58 pm
Мандруй Дешевше

Вольниця в рубриці: Натхненню немає меж!

https://www.facebook.com/mandruy/videos/1894720690570683/?t=1

На показе мод в Испании 🇪🇦

Madrid Fashion Week 2018
Бренд OTEYZA 🕺 Ballet Nacional de España

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 16, 2018, 12:45 pm
Mova

Вольниця в рубриці: Знаймо своє!

«В саду осіннім айстри білі» чи «Вот кто-та с ґорачкі спустілся…»? або ЯК УКРАЛИ УКРАЇНСЬКУ ПІСНЮ.

У 1953-ому році колишній одесит та майбутній голова правління Музфонду СССР і секретар правління Спілки композиторів РСФСР Борис Терентьєв вкрав мелодію відомого з ХІХ сторіччя українського народнього романсу «В саду осіннім айстри білі», оголосивши його власною обробкою «русскай народнай пєсні», після чого з пропагандистським текстом невідомого авторства «Вот кто-то с горочки спустился…» колишня українська пісня була активно поширена московським «Всесоюзным Радио», вийшла на платівках ріжних псевдо-народніх колективів та й зараз як «пєсня послєвоєнных лєт» виконується ріжними «жінками в кокошніках»...

Так творилася культура «совка», нині перейменованого ідеологами Кремля на «Русскій мір»...

Прохання поширити
Вподобай Mova

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
July 15, 2018, 8:31 am
РБК-Україна

Як же гарно! ❤

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
« 3 of 44 »