Пора називати речі своїми іменами:
– Не АТО, а війна.
– Не терористи і сепаратисти, а окупанти і їх посібники, зрадники.
– Не “спонсорує тероризм”, а проводить військове вторгнення з метою заволодіння землями нашої держави.
– Не група терористів прорвалась через кордон, а черговий підрозділ диверсантів і бійців закинутий на територію країни.
– Не вивірені дії влади, розтягнуті в часі, а боязливість, не компетентність, не вміння приймати рішень, саботаж конструктивних дій з ціллю забезпечення СВОЇХ ВЛАСНИХ інтересів, а не інтересів Українського народу. (як приклад ВР через неділю може поставити питання зняття з Царьова депутатського мандату. Ну дебілізм просто, не пройшло і пів року).
– Не нова влада, а ті ж самі олігархи, тільки трохи налякані.
– Не “хай покажуть як вони будуть державу піднімати”, а паяльник, колеса і коктейлі молотова прямо під вікнами і запалений факел круглу добу!


Саша Мазур

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *