Про “Вольниця”

Громадська організація “Вольниця”

Майдан 2013-2014 сприяв народженню багатьох ініціатив та об’єднань громадян. Він наживо показав, наскільки важливе об’єднання зусиль людей, взаємодопомога та взаємовиручка, і що саме це може бути реальним рушієм змін не тільки в закам’янілій системи, але багато в чому зневірених в серцях та душах людей.

Тоді ж небайдужі та знайомі завдякі іншим громадянським ініціативам люди об’єдналися на просторах фейсбука і не тільки, щоб підтримати цю небувалю хвилю патріотизму, носити гарячий чай на майдан, ділитися своїм сприйняттям ситуації, допомагати інформаційному поширенню правдивої інформації про Майдан, правди про тих людей, щоб там днювали та ночували, та тієї правди, за яку вийшли мільйони людей.

Логотип УНО ВольницяТоді ми назвалися “Українським Народним Об’єднанням Вольниця“, бо саме колись українська козацька вольниця стала джерелом відродження свідомості та сили нашого народу. Саме у її колисці народились гідність наших пращурів та їх прагнення до незалежності. Адже незалежність – це не тільки кордони, конституція, мова чи політика, в першу чергу це свобода серця і думок від чужої волі та впливу.

Зібралися небайдужі, сміливі та вільни люди, що не ведуться на чиюсь боротьбу за владу, а борються тільки на своїй стороні, на стороні свого народу, за себе, за свою волю, за свою долю, за свою сім’ю, за своїх дітей.

Пізніше, влітку 2014, наша ініціатива набула офіційного статусу юридичного лиця, та отримала назву Громадська організація “Вольниця”. Статуною метою є   формування в Україні нового суспільства, основою якого стане свідома громада патріотів, як головна запорука духовного та соціального розвитку країни. Створення нових механізмів взаємодії між суспільством держави та владою держави. Сприяння розвитку України як держави соціального типу, що будується на головному принципі соціальної справедливості, ознаками якої є гідний рівень життя, соціальна безпека, мир та злагода.

Зараз ми впровадили декілька проектів,  стали співзасновниками громадянської спілки “Воля Громади”, продовжуємо активну інформаційну підтримку на теренах інтернету та шукаємо все нових можливостей для консолідування зусиль громадян направлених на захист своїх прав та свобод, на запровадження дійсно Національної ідеї Українського суспільства.

Наші контакти:

facebook-icon youtube-icon

Електронна адреса – uno.volnitsa @ gmail.com

Контактна форма:

Залишити відповідь