Вольниця shared Василь Фурман’s status update.

Вольниця shared Василь Фурман's status update.

Василь Фурман

Дорогі френди, особливо журналісти, які є у мене в друзях! Прохання поширити важливу інфу, написати матеріал, зняти сюжет про це! Ця інформація є важливою для наших солдат. Мало, хто знає, що в м. Ковелі (Волинська обл) є державного протезно-ортопедичний цех.
"Там все обладнання німецьке, персонал навчений німецької професурою. Цей цех – філія львівського протезного. І їздять сюди по протези з усією України. Це висококласні технологи! Досвід роботи старшого – 16 років …. протези не важчі за здорові руки-ноги …. Протезування та консультації безкоштовні, протезування відбувається за сучасною технологією.
"Ковельський протезно-ортопедичний цех виробляє протезування верхніх та нижніх кінцівок за новою технологією інвалідам України БЕЗКОШТОВНО !!!" – каже журналістка Наталія Шепель, яка пише про це матеріал!
Контакти: Волинська обл. Ковель вул. Б.Хмельницького 17 тел. (03352) 5-15-03, (03352) 6-53-77 дуже мало людей знає, що є така можливість – БЕЗКОШТОВНО отримати протез.

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply