Вольниця added 5 photos.

Вольниця added 5 photos.

Мої рідні, мої друзі, всі, хто боровся за Майдан, всі, кому не байдужа подальша доля нашої боротьби, та кого приголомшують останні події в країні, давайте зберемось разом і вирішимо подальший план дій.

https://www.facebook.com/events/218408438358909/

Друзі! Дуже сумно та боляче на серці. Те, що зараз відбувається в країні, зовсім не те, за що палали багаття Майдану протягом останніх місяців. Я сьогодні проглядала новини, та одночасно перечитувала та переглядала все, що писала за часів Майдану, все, що найбільш чіпляло із ваших публікацій, думок, почуттів. Та підіймалось у мене в душі нове багаття, котре я не хочу дати загасити нікому. Ми не встигли похоронити Небесну Сотню, як бачимо що гинуть нові Герої України в Криму. Нові кращі українські життя припиняють свій шлях, нові сльозі українок омивають нашу землю.
Друзі! Це ми відстояли Майдан, не політики, ні Америка ні Європа. Це наша рішучість стояти до кінця, поставити гідність та свободу понад життям без цього, привела Майдан до перемоги. Мені, наприклад, як жінці пощастила, чоловік залишився живий, хоча і прийшлося його довго лікувати. Але ж чи зможу я забути той жах, коли кожен раз, коли він йшов на Майдан, я розуміла що можу більше його не побачити. Коли він спокійно писав на руці свою групу крові, та мій номер телефону, щоб я змогла його вивезти, як що щось станеться. Як переверталося у мене все в серці, коли дзвонив телефон. Але це було наше спільне рішення, спільна боротьба, до кінця, кожного на своїй варті. Я пам’ятаю все, як вперше запалало у серці щось щире та величне, коли покласти життя за свободу було само собою зрозуміло. І саме це багаття Майдану, що одночасно запалало в думках та почуттях багатьох звичайних українців подарувало нам перемогу, надію на нове Майбутнє України. Принесло величну Славу нашому народу. Не можна щоб це загасили приголомшливі дії когось далекого від народу, далекого від світлих вогнищ у наших душах.
Друзі! Майдан не закінчився, він лише перемістився в наше звичайне життя. Це нова боротьба, менш помітна, але не менше велична та потрібна для нашої країні. Ми вже знаємо, що ми можемо зробити разом. От же треба рухатись далі.
Єднаємось!
Цей вірш я написала, коли палали багаття Майдану серед морозу та небезпеки, але і зараз він так само звучить у моєму серці. Бо нам ще так багато за що є боротись. Ми обов’язково відстоїмо свою Україну, стільки раз скільки треба.

Багаття Майдану
Хай зорі морозні намріють нам долю,
Холодні вітри не зламають нам Волю,
Багаття Майдану у душах палає,
Зневір’я і рабство навіки долає.
Багаття Майдану-нескорені очі
Що волею світять як зорі щоночі
То людству послання від наших ланів
Про мужність твоїх Україна синів
Не знатимеш Земле ти більше рабів
В багаттях Майдану під янголів спів,
Палаюче серце моєї країни
Народжує вільний народ України.
Слава Україні! Героям Слава!
Надія Вільна.

This entry was posted in Facebook Posts and tagged . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Leave a Reply